Tordid

Tordid

Saialille tortide tegemisel on kasutatud võimalikult naturaalseid tooraineid. Eelistame toiduvärvidele looduslikke ning pulbritele päris asju. Allpool on tordid, mis enimostetud, ning mida teeme aeg-ajalt ka igapäevamüüki. 

Kuna tort tähendab reeglina pidulikku sündmust, siis palume tellijal varakult meiega ühendust võtta, et saaksime soovid ja võimalused võimalikult täpselt kokku viia. Planeeri sööja kohta vähemalt 150 gr torti. Oluline on teada, et kõik meie tordid valmivad käsitööna, ning seega ei ole alati võimalik täpselt soovitud kaalu vormistada. Seetõttu kaalutakse just Teile tehtud tort alati vahetult enne müüki.

Enamustele tortidele saab lisada nii tähtpäevalise nime kui ka numbri, see ei too kaasa lisatasu.  Mõnedele tortidele saab panna  ka suhkrupildi /4-7 eur/ või 3D voolitud kujusid/5-10/ või kujundada hoopiski eripäraselt. Räägi meile oma ideest.

* tärniga märgitud toodete retseptid ei sisalda nisujahu. Väga oluline on teada, et kuigi pöörame nende toodete valmistamisel erilist tähelepanu tegemisprotsessi puhtusele, ei saa me tagada ristsaastumise võimaluse tõttu täielikult gluteeni puudumist.

 

NB! Pildid kodulehel on illustreerivad.