Tordid

Tordid

Saialille tortide tegemisel on kasutatud võimalikult naturaalseid tooraineid. Eelistame toiduvärvidele looduslikke ning pulbritele päris asju. Allpool on tordid, mis enimostetud, ning mida teeme aeg-ajalt ka igapäevamüüki. 

Kuna tort tähendab reeglina pidulikku sündmust, siis palume tellijal varakult meiega ühendust võtta, et saaksime soovid ja võimalused võimalikult täpselt kokku viia. Planeeri sööja kohta 120-200 gr torti, sõltuvalt ürituse iseloomust ja sööjate magusaisust. Oluline on teada, et kõik meie tordid valmivad käsitööna, ning seega ei ole alati võimalik täpselt soovitud kaalu vormistada. Seetõttu kaalutakse just Teile tehtud tort alati vahetult enne müüki.

Tortidele saab lisada nii tähtpäevalise nime kui ka numbri. Lühema tekstiga/nimi ja number/ šokolaadiplaat maksab 3.-, pikemaga/”Palju õnne sünnipäevaks”/ maksab 4.50 eur.  Mõnedele tortidele saab panna peale ka suhkrupildi /A4 suhkrupildi hind 9 eur/ või 3D voolitud kujusid/5-20 eur/ või kujundada hoopiski eripäraselt. Räägi meile oma ideest.

Saialillest ei saa tellida torte, millel patenteeritud tegelaskujude (N Lotte, Frozen Elsa, Ämblikmees jt) vm teiste autorite loodud fotodest suhkrupildid. Peame väga oluliseks teiste inimeste poolt loodu kaitset. Kuigi see on reguleeritud ka seadustega, teame, et tavapraktikas tihti seda ei jälgita…Selliste piltide kasutamine äritegevuses eeldaks, omanikult õiguste ostmist. 

* tärniga märgitud toodete retseptid ei sisalda nisujahu. Väga oluline on teada, et kuigi pöörame nende toodete valmistamisel erilist tähelepanu tegemisprotsessi puhtusele, ei saa me tagada ristsaastumise võimaluse tõttu täielikult nisugluteeni puudumist.

 

NB! Pildid kodulehel on illustreerivad