Aphrodite tort

Aphrodite tort on elegantne kaaslane suvepäeva või -õhtusse. Kreeka jogurt naturaalse mango-passioni püreega, kvaliteetne karamellišokolaad ja mandlibiskviit loovad selles koogis kerge kreeka meeleolu.  Tort on kaunistatud dekooršokolaadiga. 

Klassikaline tort on ikka ümmarguse kujuga. Tordirõngas küpsetatud biskviidiga tordi suurused on kaalude  – 800 gr, 1 kg, 1.5 kg – ümber. 

Soovi korral saate tellida alati ka suurema tordi. Kuna kõik meie tordid valmivad käsitööna, siis ei ole alati võimalik täpselt soovitud kaalu vormistada. Teie tort kaalutakse vahetult enne müüki.

Hind: 1kg 26€

 

Loe veel

Nii Ameerikas kui ka paljudes Euroopa riikides on kreeka jogurt nr. 1 jogurtikontseptsioon. Kreeka jogurtit võib poeriiulitelt leida kõikvõimalikes maitsevariatsioonides ning pakendiformaadis. Kreeka jogurtit peetaksegi tänu tema kõrgele valgusisaldusele ning ülipuhtale koostisele superfood‘i ehk väetoidu tiitli vääriliseks

Kreeka jogurt ehk strained yogurt (ingl. k.) valmib ajalooliselt SEPAREERIMISMEETODIL ning sisaldab ehtsat kreeka jogurti juuretist. Separeerimine tähendab vadakuvedeliku eraldamist jogurtimassist, mille tulemusena:

  • kulub kreeka jogurti valmistamiseks 2-3 x rohkem piima kui tavalise jogurti jaoks (tegemist on nn kontsentreeritud jogurtiga);
  • sisaldab kreeka jogurt 2 x enam valku kui tavaline jogurt – rohkem piima, rohkem valku :);
  • on kreeka jogurt loomulikult sametise paksu konsistentsiga – naturaalne kreeka jogurt on Clean Label ehk puhta koostisega, sinna ei ole lisatud ühtegi kunstlikku ega looduslikku paksendajat või muid lisaaineid;
  • iseloomustab kreeka jogurtit lumivalge värvus, mis tuleneb piima suuremast osakaalust jogurtimassis;
  • sisaldab kreeka jogurt pisut vähem laktoosi ehk piimasuhkrut kui tavaline jogurt – osa laktoosi eraldub kreeka jogurti tootmise käigus koos vadakuga.

Allikas: https://www.valio.ee/hea-teada/alma-kreeka-jogurt

Aphrodite on üks kaheteistkümnest Olümpose jumalast. Kreeklaste jaoks on Aphrodite nii armastuse, kui ka ilu ja kauniduse jumalanna, kes toetab alati elu nautimist ning tingimusteta armastust.

Seotud tooted

Tordid

Pavlova tort*

Pavlova on tehtud erilisest beseest, mis seest vahukommi nätskusega, pealt aga krõbe. Katteks naturaalne vahukoor, passionipüree ning hooaja puuviljad-marjad. Saab tellida ka laktoosivabana

Loe rohkem »
Tordid

Brita tort*

Saialille Brita on nisujahuvaba retseptiga. Kahe beseega võikeeksi vehl on naturaalne vahukoor ja vaarikad. Puisteks mandlilaastud ja tuhksuhkur.

Loe rohkem »
Tordid

Martsipani-kohupiima tort

Kohupiima-martsipanitort koosneb kahest biskviidist, mille vahel kohupiima-vahukoore kreem ja vaarikad. Tort on kaetud martsipanimassiga ja kergete martsipanist kaunistustega.

Loe rohkem »
Tordid

Laimitort

Laimitort koosneb kolmest teineteist täiendavast kihist – võibiskviidist, vahukoore ja laimi tarrendvahust pisukese kondenspiimaga.

Loe rohkem »
Tordid

Kama-toorjuustu tort

Tort koosneb kolmest teineteist täiendavast kihist – võibiskviidist, kama – vahukoore – toorjuustu tarrendvahust ning vaarikatega punasest želeekihist.

Loe rohkem »