Tellimine

Tellimisest

KRINGLI tellimuse palume esitada vähemalt eelmise päeval kella 12ks. Suitsuliha-paprika kringli tellimust ja soolaste pirukate tellimusi soovime saada vähemalt 2 tööpäeva varem, kuna need sisaldavad eraldi kuumtöödeldud täidiseid. 

Kringlite tellimiskaalud on 1  või 1.5 või 2 kg. Võimalik on tellida ka stritslit (500 g). Kokkuleppel on võimalik tellida ka laktoosi- või munavaba kringlit. Kuna tegemist on eritellimusega, siis võta võimalikult varakult meiega ühendust! 

Soovi korral lisame magusale kringlile juurde rosinaid, mandlilaaste või pähkleid. Sel puhul lisandub kringli kilohinnale juurde 0.50 eurot.

TORDI tellimusi palume esitada võimalikult vara, hiljemalt 3 tööpäeva enne toote kättesaamise soovi. Erikujuliste, suhkrupiltide ja logodega torditellimusi sooviksime teada saada veelgi varem. 

Saialillest ei saa tellida torte, millel patenteeritud tegelaskujude (N Lotte, Frozen Elsa, Ämblikmees jt) vm teiste autorite loodud fotodest suhkrupildid. Peame väga oluliseks teiste inimeste poolt loodu kaitset. Kuigi see on reguleeritud ka seadustega, teame, et tavapraktikas tihti seda ei jälgita…

Selliste tegelaskujude kasutamine äritegevuses eeldab nende patenteeritud omanikelt kasutusõiguste ostmist. 
 

Otsustamise jaoks on vaja teada sööjate arvu (täiskasvanud, lapsed), ürituse iseloomu (kontori kiire kohv kolleegidega, õhtune sünnipäevalaud sõpradega), mida veel plaanid pakkuda (kas magusaks on plaanis ainult kringel/tort või lisaks muu dessert, näiteks kook või jäätis jne). 

Kringli puhul võiks inimese kohta arvestada 100-150 gr, tordi puhul 150-200 gr. 

Näiteks: kui kodusel üritusel on plaanis pakkuda desserdina ainult sefiiritorti või kringlit 15 inimesele, siis arvuta nii –  15* 0.170gr=2.55 kg.  Saame tulemuseks, et tort võiks olla 2.5 kg, kui külastajate hulgas on ka lapsi. Kui on kõik täiskasvanud ning tahad, et mõni suurem magusasõber saaks ka teie tüki võtta….siis pigem 3 kg .

Kringli puhul 15* 0.120=1.8 kg, siin võiks arvestada kogu 15 inimeselisel seltskonnale 2 kg.

Tellitu eest tasumine toimub sellele järele tulles, kui oled märkinud kättesaamiseviisiks – tulen ise järele. Kohapeal saad tasuda sularahas või kaardimaksega. Meil on olemas ka viipemaksevõimalus. 

Juriidilised isikud saavad tasuda eelnevalt kokkulepitud ülekandearve alusel. 

Tellida on võimalik helistades telefonil 555 34 222, e-kirja teel: saialill@saialill.eu või täites allolev vorm.

 

Jah saate küll. Tellimusi toob koju Elektritakso

Kojutellimisel pea meeles:

 • Kringlite ja pirukate-saiakeste tellimus palume esitada hiljemalt eelneval päeval kell 12ks.
 • Tortide-kookide puhul tuleks tellimus esitada 3 päeva varem. 
 • Kui soovid saata tellitud tordi kellelegi teisele, lisa märkustesse tegeliku saaja tel.nr ja nimi, et saaksime temaga enne tellimuse kohaleviimist aja kokku leppida.
 • Peale tellimuse esitamist täpsustame vajadusel tellimust ja saadame Sinu e-mailile arve.
 • Kui oled arve tasunud, edasta meile maksekviitung.
 • Saadame sulle kinnituse ning võtame tellimuse töösse.
 • Kohaletoomise tasu sõltub Sinu asukohast.
  • Piirkond 1 – Tartu kesklinna piirkond (8€). 
  • Piirkond 2 – Tartu lähiümbrus – Räni, Tähtvere, Õssu, Märja, Lohkva (11€). 
  • Piirkond 3 – Tartu lähiümbrus kaugemal – Vorbuse, Rahinge, Haage, Kõrveküla, Veibri, Tõrvandi, Ülenurme (14€). 

Piirkonnad leiad siit

 • Väljaspool kolmandat piirkonda kujuneb hind vastavalt Elektritakso hinnakirjale. Enne tellimuse tegemist konsulteerige pagariäriga.
 • Võtame tellimuse saajaga enne Kulleri kohaletulekut ühendust.