Küpsisetort Killu

Küpsisetort on paljude jaoks killuke lapsepõlve, aga võib-olla hoopiski midagi, mille peale võib alati kindel olla…

Saialille tort koosneb heledatest ja tumedatest küpsisekorrustest. Nende vahel on hapukoore kihid, üheks kihiks passioni-mango maitseline krõbekiht.  Tordi ääred on kaunistatud pritstehnikas kohupiima-vahukoore kreemiga. 

Tordi peale on laotatud šokolaadikiht, millel hooaja marjad. 

Tort on  neljakandiline ja kaalub a 1,5 kg. Torti saab jagada mitmeti. Aga kui mõelda, et igaüks saaks ühe küpsise suuruse tüki, siis jaguks seda torti 9-le inimesele.

1.5 kg tordi hind 30.75

Kilohind 20.50€

 

Loe veel

Vist on nii, et niipalju kui tegijaid, on ka küpsisetordi retsepte. See on lihtsamaid torte, mille tegemisega saab küll igaüks hakkama. Lase ainult fantaasial möllata 🙂 Küpsisetort on ka hea koos lastega tegemiseks. 

Saialille küpsistordi retsept sai tuletud klientide küsimistest ja arvamustest lähtudes.  Aastaid tundus küpsisetordi sortimenti võtmine kuidagi liiga lihtne. Kui aga iga natukese aja tagant klientidega küpsisetordi teema üles tuli, oli selge, et tuleb ikka tegema hakata, sest alati pole selleks kodus aega ega võimalust.

 Meie küpsisetort on lihtne, ei sisalda palju maitseid. Tegemise käigus vaidlesime isekeskis selgeks põhimõtted – kohvi sees küpsiseid ei leota ja moosi kihtide vahele ei pane. Kuna küpsised ise on küllaltki magusad, libistame kihtide vahele ainult hapukoort. Kogu tordi retsepti koostamine oli huvitav protsess, sest arvamusi sai palju…

Seotud tooted

Tordid

Napoleoni tort

Meie Napoleoni tort koosneb 7-st võiga tehtud kiirlehttaigna kihist, mille vahel isetehtud vanillikeedukreem ning ühe kihina hapukas jõhvikamoos.

Loe rohkem »
Tordid

Toortatratort*

Tort koosneb kolmest toortatrabiskviidikihist, mille vahel toorjuustu-vahukoore karamellikreem tilgakese Vana-Tallinaga ja pohlamoos.

Loe rohkem »
Tordid

Sefiiritort

Tort koosneb kahest võibiskviidikihist, mille vahel kohupiima-vahukoorekreem ja suurte kirsitükkidega kirsimoos.

Loe rohkem »
Tordid

Aphrodite tort

Kreeka jogurt naturaalse mango-passioni püreega, kvaliteetne karamellišokolaad ja mandlibiskviit loovad selles koogis kerge kreeka meeleolu.

Loe rohkem »