Bento stiilis tordike

Saad valida kahe Bento stiilis tordi vahel:

a) kohupiimatordike – kahe võibiskviidi vahel on hea eesti kohupiima ja vahukoore kreem ning vaarikad. Tort on kaetud sama kreemiga ning minimalistlikult kaunistatud

b) šokolaaditordike – kahe kakaobiskviidi vahel on piima- ja tumedast šokolaadikuvertüürist kreem ning apelsinikaste. Tort on kaetud sama šokolaadikreemiga ning minimalistlikult kaunistatud

Kui tellite varakult, saab tordikese kaunistamisel lähtuda ka Teie soovist. Samuti saab tordi peale kirjutada Tellija sõnumikese saajale.

Tort on pakendatud ühekordsesse biolagunevasse toidukarpi nn lunchbox-i. Kui soovid, on kaasas 2 puidust kahvlit

Ühe tordi kaal 400 gr

Hind:  kohupiimatordil 15€, šokolaaditordil 16

Loe veel

Jaapanikeelne bento tähendab “mugavust” ehk kaasavõetva toidu konseptsiooni 12.sajandist, kus lihtne lõunasöök pakiti kaasa selleks mõeldud toidukarpi e lunch box-’i. Pisikese tordi idee, mis pakendatud nn lunch box’i jõuab, meieni Lõuna-Koreast. 

Tordikest saab süüa kohe karbi seest, kas siis üksi või kahekesi. Reeglina on Bento tordikesed lihtsa kujunduse ja sisuga. See teeb tordikese ideaalseks üllatuskingiks. Tihti lisatakse peale ka personaalne sõnum.  

Seotud tooted

Tordid

Napoleoni tort

Meie Napoleoni tort koosneb 7-st võiga tehtud kiirlehttaigna kihist, mille vahel isetehtud vanillikeedukreem ning ühe kihina hapukas jõhvikamoos.

Loe rohkem »
Tordid

Toortatratort*

Tort koosneb kolmest toortatrabiskviidikihist, mille vahel toorjuustu-vahukoore karamellikreem tilgakese Vana-Tallinaga ja pohlamoos.

Loe rohkem »
Tordid

Sefiiritort

Tort koosneb kahest võibiskviidikihist, mille vahel kohupiima-vahukoorekreem ja suurte kirsitükkidega kirsimoos.

Loe rohkem »
Tordid

Aphrodite tort

Kreeka jogurt naturaalse mango-passioni püreega, kvaliteetne karamellišokolaad ja mandlibiskviit loovad selles koogis kerge kreeka meeleolu.

Loe rohkem »
Tordid

Kama-toorjuustu tort

Tort koosneb kolmest teineteist täiendavast kihist – võibiskviidist, kama – vahukoore – toorjuustu tarrendvahust ning vaarikatega punasest želeekihist.

Loe rohkem »