Sefiiritort

Tort koosneb kahest võibiskviidikihist, mille vahel kohupiima-vahukoore kreem ja suurte kirsitükkidega kirsimoos. Tort on kaetud sefiiriga ja kaunistatud šokolaadist nonparellidega.

Sefiiri tegemisel kasutame munavalgeid, mitte pulbrit. Roosa värvi saame naturaalselt – mustsõstrasiirupi ja peediga. Soovi korral saab värve muuta, aga sel puhul tuleks sefiiri värvimiseks juba kasutada toiduvärve. Kui sa tordi tellimisel toiduvärve ei soovi, anna sellest kindlasti teada.

Kokkuleppel on võimalikud erinevad sefiirlillekaunistused. 

Klassikaline sefiiritort on ümmarguse kujuga. Tordirõngas küpsetatud biskviidiga tordi suurused on kaalude  – 750 gr, 1 kg, 1.5 kg – ümber. Soovi korral saab tellida alati ka suurema tordi. Kuna kõik meie tordid valmivad käsitööna, siis ei ole alati võimalik täpselt soovitud kaalu vormistada. Teie tort kaalutakse vahetult enne müüki. 

Erikujulisele tordile (number vms.) lisandub tavakilo hinnale sõltuvalt keerukuseastmest 1-3 eur.

Võimalik on kirsimoos vahetada sügavkülmas olnud vaarikate vastu. Andke oma soovist teada, arvestades, et vaarikatega tordi kilo on 1 eur võrra kallim

Hind: 1kg 23€

Loe veel

Sefiir või besee? Mõlemate koostises on samad kangelased – munavalge ja suhkur. Kui besee puhul vahustatakse peenestruktuuriline suhkur munavalgega koos, siis sefiiri puhul keedetakse suhkrust ja veest (või mahlast) siirup ning lisatakse see ettevaatlikult vahustatud munavalgetele. Nii saadakse kas krõbe besee või pehme ja hõrk sefiir.

Seotud tooted

Tordid

Pavlova tort*

Pavlova on tehtud erilisest beseest, mis seest vahukommi nätskusega, pealt aga krõbe. Katteks naturaalne vahukoor, passionipüree ning hooaja puuviljad-marjad. Saab tellida ka laktoosivabana

Loe rohkem »
Tordid

Martsipani-kohupiima tort

Kohupiima-martsipanitort koosneb kahest biskviidist, mille vahel kohupiima-vahukoore kreem ja vaarikad. Tort on kaetud martsipanimassiga ja kergete martsipanist kaunistustega.

Loe rohkem »
Tordid

Laimitort

Laimitort koosneb kolmest teineteist täiendavast kihist – võibiskviidist, vahukoore ja laimi tarrendvahust pisukese kondenspiimaga.

Loe rohkem »
Tordid

Kama-toorjuustu tort

Tort koosneb kolmest teineteist täiendavast kihist – võibiskviidist, kama – vahukoore – toorjuustu tarrendvahust ning vaarikatega punasest želeekihist.

Loe rohkem »