Maasika-leedrivahu tort

Tort koosneb kahest võibiskviidist, mille vahel on leedrivahu kreem. Leedrivahukreem/mousse/ koosneb lisaks munakollastele, vahukoorest, piimast, leedrisiirupist, suhkrust ja  munalikööri pastast.

Kasutame magususe tasakaalustamiseks kreemi sees värskeid maasikaid. Koogi peal on hapukas želatiinikiht ja värsked maasikad.

Kevadiselt kerge!

Klassikaline tort on ikka ümmarguse kujuga. Tordirõngas küpsetatud biskviidiga tordi suurused on kaalude  – 800 gr, 1 kg, 1.5 kg – ümber. 

Soovi korral saab tellida alati ka suurema tordi. Kuna kõik meie tordid valmivad käsitööna, siis ei ole alati võimalik täpselt soovitud kaalu vormistada. Teie tort kaalutakse vahetult enne müüki.

Hind: 1kg 24€

Loe veel

Mousse on prantsusese kondiitriklassika, seda võib eesti keelde tõlkida kui “vaht”. See vaht saadakse, kas vahustatud munavalgete või -kollaste segamisel kuuma vedeliku või sulatatud šokolaadi sisse…lisaks muidugi vahukoor ning soovitud muud maitsed.

Seotud tooted

Tordid

Pavlova tort*

Pavlova on tehtud erilisest beseest, mis seest vahukommi nätskusega, pealt aga krõbe. Katteks naturaalne vahukoor, passionipüree ning hooaja puuviljad-marjad.

Loe rohkem »
Tordid

Toortatratort*

Tort koosneb kolmest toortatrabiskviidikihist, mille vahel toorjuustu-vahukoore karamellikreem tilgakese Vana-Tallinaga ja pohlamoos.

Loe rohkem »
Tordid

Aphrodite tort

Kreeka jogurt naturaalse mango-passioni püreega, kvaliteetne karamellišokolaad ja mandlibiskviit loovad selles koogis kerge kreeka meeleolu.

Loe rohkem »
Tordid

Laimitort

Laimitort koosneb kolmest teineteist täiendavast kihist – võibiskviidist, vahukoore ja laimi tarrendvahust pisukese kondenspiimaga.

Loe rohkem »