Kohupiima-puuvilja tort

Kohupiim on paljude eestlaste lemmik ja selle kooslus puuviljadega samuti. Meie kohupiima-puuviljatort koosneb kahest heledast võibiskviidist, mille vahel on kohupiima-vahukoore kreem. Tordi peal aga kohupiima-toorjuustu kreem.  Hapukust lisavad tordi sees vaarikad ning tordi peal valikpuuviljad.

Kasutame head 9% kohupiima ning naturaalset vahukoort.

Kuna kõik meie tordid valmivad käsitööna, siis ei ole alati võimalik täpselt soovitud kaalu vormistada. Peame oluliseks tordi kaunist välimust ning puuviljadest kaunistuste vormistamine täpsesse kaalu ei olegi võimalik. Teie tort kaalutakse vahetult enne müüki. Erikujulisele tordile (number vms.) lisandub tavakilo hinnale sõltuvalt keerukuseastmest 1-3 eur.

Hind: 1kg 25€

Seotud tooted

Tordid

Pavlova tort*

Pavlova on tehtud erilisest beseest, mis seest vahukommi nätskusega, pealt aga krõbe. Katteks naturaalne vahukoor, passionipüree ning hooaja puuviljad-marjad. Saab tellida ka laktoosivabana

Loe rohkem »
Tordid

Martsipani-kohupiima tort

Kohupiima-martsipanitort koosneb kahest biskviidist, mille vahel kohupiima-vahukoore kreem ja vaarikad. Tort on kaetud martsipanimassiga ja kergete martsipanist kaunistustega.

Loe rohkem »
Tordid

Napoleoni tort

Meie Napoleoni tort koosneb 7-st võiga tehtud kiirlehttaigna kihist, mille vahel isetehtud vanillikeedukreem ning ühe kihina hapukas jõhvikamoos.

Loe rohkem »
Tordid

Sefiiritort

Tort koosneb kahest võibiskviidikihist, mille vahel kohupiima-vahukoorekreem ja suurte kirsitükkidega kirsimoos.

Loe rohkem »