Brita kook*

Saialille on töötanud välja nisujahuvaba retseptiga Brita koogi. 

Kahe beseega võikeeksi (jahudeks mandli-, riisi-, ja kartulijahu) vahel  on naturaalne vahukoor ja vaarikad. 

Puisteks mandlillaastud ja tuhksuhkur.

Hind: 1 kg 22€

PS! Brita kooki saab tellida ka osaliselt laktoosivabana.  Kasutame sel puhul kreemis laktoosivaba vahukoort. Laktoositundlikkus on inimesiti väga erinev. Meie Brita sobib neile, kellel väike võikogus ei tekita vaevusi, sest meie Brita beseekeeksi sees on natuke võid.

Laktoosivaba vahukoorega Brita koogi kilohind on 23€

Loe veel

Brita koogi baasretsept ja idee on pärit Skandinaaviamaadest. Kirjalikud allikad ei pajata, kes see rootslasest või soomlasest Brita oli, kes sellise toreda põhjamaiselt suvehõngulise retsepti valmimist inspireeris. Või äkki oli autor Brita ise?

Seotud tooted

Tordid

Pavlova tort*

Pavlova on tehtud erilisest beseest, mis seest vahukommi nätskusega, pealt aga krõbe. Katteks naturaalne vahukoor, passionipüree ning hooaja puuviljad-marjad. Saab tellida ka laktoosivabana

Loe rohkem »
Tordid

Brita tort*

Saialille Brita on nisujahuvaba retseptiga. Kahe beseega võikeeksi vehl on naturaalne vahukoor ja vaarikad. Puisteks mandlilaastud ja tuhksuhkur.

Loe rohkem »
Küpsised ja makroonid

Besee*

Munavalgest ja suhkrust käsitööna valmistatud õhuline pritsküpsis.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Mini-Pavlova*

Pavlova on eriline beseelaadne kook, mis väljast krõbe ja seest pehme. Kaunistatud vahukoore ja hooajaliste värskete puuviljadega ja marjadega. Maitsenüanssi lisab passionipüree. Saab tellida ka laktoosivabana

Loe rohkem »