Brita tort*

Kuna meie Brita koogi järele tekkis nõudlus ka tähtsündmusteks, otsustasime pakkuda seda tordi ehk veidi rohkem sätitud versioonina. 

Tort on pealt kaunistatud šokolaadifiguuride ja hooaja puuviljadega/füüsalitega. Kahe beseega võikeeksi  (jahudeks mandli-, riisi-, ja kartulijahu) vahel  on naturaalne vahukoor ja vaarikad. Puisteks mandlillaastud ja tuhksuhkur.

Saialille Brita on nisujahuvaba retseptiga. 

Kuna kõik meie tordid valmivad käsitööna, siis ei ole alati võimalik täpselt soovitud kaalu vormistada. Teie tort kaalutakse vahetult enne müüki.

Hind: 1kg 23.50€

PS! Brita kooki saab tellida ka osaliselt laktoosivabana.  Kasutame sel puhul kreemis laktoosivaba vahukoort. Laktoositundlikkus on inimesiti väga erinev. Meie Brita sobib neile, kellel väike võikogus ei tekita vaevusi, sest meie Brita beseekeeksi sees on natuke võid.

Laktoosivaba vahukoorega Brita koogi kilohind on 25€

Loe veel

Brita koogi baasretsept ja idee on pärit Skandinaaviamaadest. Kirjalikud allikad ei pajata, kes see rootslasest või soomlasest Brita oli, kes sellise toreda põhjamaiselt suvehõngulise retsepti valmimist inspireeris. Või äkki oli autor Brita ise?

Seotud tooted

Tordid

Pavlova tort*

Pavlova on tehtud erilisest beseest, mis seest vahukommi nätskusega, pealt aga krõbe. Katteks naturaalne vahukoor, passionipüree ning hooaja puuviljad-marjad. Saab tellida ka laktoosivabana

Loe rohkem »
Tordid

Toortatratort*

Tort koosneb kolmest toortatrabiskviidikihist, mille vahel toorjuustu-vahukoore karamellikreem tilgakese Vana-Tallinaga ja pohlamoos.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Mini-Pavlova*

Pavlova on eriline beseelaadne kook, mis väljast krõbe ja seest pehme. Kaunistatud vahukoore ja hooajaliste värskete puuviljadega ja marjadega. Maitsenüanssi lisab passionipüree. Saab tellida ka laktoosivabana

Loe rohkem »