Sefiiritort

Tort koosneb kahest võibiskviidikihist, mille vahel kohupiima-vahukoorekreem ja suurte kirsitükkidega kirsimoos. Tort on kaetud sefiiriga ja kaunistatud šokolaadinonparellidega.Sefiiri tegemisel kasutame munavalgeid, mitte pulbrit. Roosa ja valgevärviline sellepärast, et roosa värvi saame naturaalselt – mustsõstrasiirupi ja peediga. Soovi korral saab värve muuta, aga sel puhul tuleks sefiiri värvimiseks juba kasutada toiduvärve. Kokkuleppel on võimalikud erinevad sefiirlillekaunistused.

Klassikaline sefiiritort on ümmarguse kujuga. Tordirõngas küpsetatud biskviidiga tordi suurused on kaalude  – 750 gr, 1 kg, 1.5 kg – ümber. Soovi korral saate tellida ka alati suurema tordi. Kuna kõik meie tordid valmivad käsitööna, siis ei ole alati võimalik täpselt soovitud kaalu vormistada. Teie tort kaalutakse vahetult enne müüki. Erikujulisele tordile (number vmm) lisandub tavakilo hinnale sõltuvalt keerukuseastmest 1-3 eur.

1 kg hind 17€

Kategooria:

Kirjeldus

Sefiir või besee? Mõlemate koostises on samad kangelased – munavalge ja suhkur. Kui besee puhul vahustatakse peenestruktuuriline suhkur munavalgega koos, siis sefiiri puhul keedetakse suhkrust ja veest (või mahlast) siirup ning lisatakse see ettevaatlikult vahustatud munavalgetele. Nii saadakse kas krõbe besee või pehme ja hõrk sefiir.

Content missing

Sulle võib meeldida ka…