Rummipall

Saialille rummipallid on tehtud meie võibiskviidi ülejääkidest. Lisatud on šokolaadi, kakaod, hapukoort, kohvi ja rummiessentsi. Veidi ka browni’e ribasid.

Hind: 0.95€

Loe veel

Igal koogimeistril jääb üle biskviidiribasid, mis oleks vaja kuidagimoodi millekski vormida. Teadagi, mille sisse pannakse bisviidiribad – rummipallid. Igavene pagariäride ja tordimesitrite klassika. Vastavalt meistri maitsele kujunebki rummipalli maitse.

Tundub lihtne asi teha! Tegelikult võtab ühesuguste pallikeste veeretamine ja nn “ilusaks” vormistamine omajagu aega. Süüa aga on mõnus, üks amps, ja hunnik maitseid.

Seotud tooted

Koogid-keeksid

Muffin

Muffinid ehk väikesed keeksikesed on Saialilles väga menukad. Teeme neid peaaegu iga päev, ja erinevaid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Suur pulgakook

Saialille valge šokolaadiga SUURE pulgakoogi (nn cakesicles) sisuks on võibiskviidi segu toorjuustu ja kondenspiimaga, lisaks kuivatatud jõhvikatükid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Pulgakook

Pulgakoogi sisuks on rummipall – mis koosneb võibiskviidist, šokolaadist, kakaost, hapukoorest, kohvist ja rummiessentsist. Veidi ka browni’e ribasid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Šokolaadimuffin

See šokolaadkreemiga muffin on mõeldud šokolaadisõpradele. Muffin ise on Wacky Cake retseptiga, lisaks sees toorjuustutäidis ja peal šokolaadiganache.

Loe rohkem »