pulgakook jäätis EV aastapäevaks

Jäätisekujuline pulgakook

Saialille valge šokolaadiga jäätisekujulise pulgakoogi (nn cakesicles) sisuks on võibiskviidi segu hapukoore ja kondenspiimaga. Lisaks kuivatatud jõhvikatükid ja mandliessents.

Valge šokolaadikuvertüür on pärit Belgiast Callebauti-i šokolaadivabrikust. Peal nonparellid või muud tähtajalised kaunistused.

Hind: 2.95€

Loe veel

Viimastel aastatel menukaks kujunenud pulgakoogid (Cake Pops) on pärit Ameerikast. Pulgakookide eelkäijaks on koogipallid. Väidetavalt torkas üks toidublogija Angie Dudley alias Bakarella need vahelduseks pulga otsa, ja suutis läbi oma blogi idee maailma viia…

Veel uuem idee on cakesicles e siis jäätisekujulised pulgakoogid.

Seotud tooted

Koogid-keeksid

Suur pulgakook

Saialille valge šokolaadiga SUURE pulgakoogi (nn cakesicles) sisuks on võibiskviidi segu toorjuustu ja kondenspiimaga, lisaks kuivatatud jõhvikatükid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Rummipall

Saialille rummipallid on tehtud meie võibiskviidi ülejääkidest. Lisatud on šokolaadi, kakaod, hapukoort, kohvi ja rummiessentsi. Veidi ka browni’e ribasid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Pulgakook

Pulgakoogi sisuks on rummipall – mis koosneb võibiskviidist, šokolaadist, kakaost, hapukoorest, kohvist ja rummiessentsist. Veidi ka browni’e ribasid.

Loe rohkem »