Rootsi toru

Rootsi toru on inspiratsiooni saanud Rootsis vägagi populaarsest rohekast maiusest, mille nimi Dammsugare või puntši pall.

See  silindrikujuline  maius on martsipaniga kaetud, otsad kastetud tumeda šokolaadi glasuuri sisse. 

Koostis: Red Velvet biskviit, toorjuust, mandlipuru, jõhvikamoos, kuivatatud mustad ploomid, suhkrusiirup.

Ei sisalda alkoholi.

Hind: 2.10€

Loe veel

Igal koogimeistril jääb üle biskviidiribasid, mis oleks vaja kuidagimoodi millekski vormida. Tavaliselt pannakse kõik rummipallide sisse, kuid on ka teisi tooteid, kus jäägid ära kasutada…

Dammsugare tähendab rootsi keeles tolmuimejat. Maiuse nimetus ongi tulnud 60 aastatel ülipopularsest torujast tomuimeja disainist. Tegelikkses annab see nimetus edasi ka maiuse ideed – koguda kokku ülejääke. 

Seotud tooted

Koogid-keeksid

Suur pulgakook

Saialille valge šokolaadiga SUURE pulgakoogi (nn cakesicles) sisuks on võibiskviidi segu toorjuustu ja kondenspiimaga, lisaks kuivatatud jõhvikatükid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Rummipall

Saialille rummipallid on tehtud meie võibiskviidi ülejääkidest. Lisatud on šokolaadi, kakaod, hapukoort, kohvi ja rummiessentsi. Veidi ka browni’e ribasid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Pulgakook

Pulgakoogi sisuks on rummipall – mis koosneb võibiskviidist, šokolaadist, kakaost, hapukoorest, kohvist ja rummiessentsist. Veidi ka browni’e ribasid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Šokolaadimuffin

See šokolaadkreemiga muffin on mõeldud šokolaadisõpradele. Muffin ise on Wacky Cake retseptiga, lisaks sees toorjuustutäidis ja peal šokolaadiganache.

Loe rohkem »