Passionitartlett

Või-muretaignat tehtud väike tartlett sisaldab passioni kreemi. Kaunistuseks karamelliseeritud sefiir ja šokolaadikaunistused.

Hind: 3.20€

Loe veel

Kui suur muretaignapõhjal lahtine pirukas on prantsuspäraselt tart, siis selle pisemat sugulast kutsutakse tartletiks (pr k tarte – pirukas). Oleme harjunud analoogseid konstruktsioone korvikesteks pidama ja ehk aitab eristada see, et tartleti põhi on reeglina suurema läbimõõduga.

Seotud tooted

Koogid-keeksid

Marjatartlett

Või-muretaignat tehtud väike tartlett on vooderdatud šokolaadi ja vaniljekreemiga.

Peal hooajalised puuviljad ja marjad.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Napoleoni kook

Napoleoni kook koosneb 7-st kiirlehttaigna kihist. Hõrgu maitse annab Saialille Napoleonile see, et kihtide tainas on tehtud hea eesti võiga.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Pohla toorjuustukook

Kook koosneb kolmest kihist – kaeraküpsiste ja või segu, kahe erineva toorjuustu ja valge šokolaadi siidjas kreem. Kõige peal pohlad ning pohlaželee.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Konjakitoru

Suhkrulisest tainast küpsetatud koonuse sees on brändiga maitsestatud võikreem. Laiem koonuse ots on kaetud šokolaadiglasuuri ja pähklipuistega.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Moorapea

Kook koosneb kahest bušee meetodil valmistatud biskviidist, ja vahustatud brändimaitselisest võikreemist. Peal pumat ja valgašokolaadi triibud.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Sefiirikorvike

Sefiirikorvike koosneb muretaigna korvikesest, kohupiimakreemist ja hapukast sefiirist. Korvikese seeson peidus ka kirsimoos.

Loe rohkem »