Moorapea

Moorapea valmistamisel oleme jäänud klassikaliste ja aeganõudvate töövõtete juurde. Biskviittaigen valmib bušee meetodil ehk munavalged ja munakollased vahustatakse eraldi ja siis segatakse omavahel. Lisatakse eelnevalt sõelutud jahu ja segatakse käsitsi.

Pole vist vaja lisada, et võikreemiks on hea eesti või, korralikult vahustatuna ja maitsestatuna. Koogi peal pumat ja kerged valge šokolaadi triibud.

Kuna võikreem muutub külmikus veidi jäigaks (nagu võigi), siis on mõistlik, enne söömist lasta moorapeal toa kliimaga kohaneda.

Hind: 2.60€

Loe veel

Moorapea koos Konjakitoru ja Napoleoni koogiga seostuvad paljudele nõukogudeaegse kondiitrikunstiga. Ja miks ka mitte….

Seotud tooted

Koogid-keeksid

Napoleoni kook

Napoleoni kook koosneb 7-st kiirlehttaigna kihist. Hõrgu maitse annab Saialille Napoleonile see, et kihtide tainas on tehtud hea eesti võiga.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Rummipall

Saialille rummipallid on tehtud meie võibiskviidi ülejääkidest. Lisatud on šokolaadi, kakaod, hapukoort, kohvi ja rummiessentsi. Veidi ka browni’e ribasid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Konjakitoru

Suhkrulisest tainast küpsetatud koonuse sees on brändiga maitsestatud võikreem. Laiem koonuse ots on kaetud šokolaadiglasuuri ja pähklipuistega.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Sefiirikorvike

Sefiirikorvike koosneb muretaigna korvikesest, kohupiimakreemist ja hapukast sefiirist. Korvikese seeson peidus ka kirsimoos.

Loe rohkem »