Konjakitoru

Suhkrulisest tainast küpsetatud koonuse sees on brändiga maitsestatud võikreem, milleks on kasutatud eesti väiketootja kvaliteetset võid. Laiem koonuse ots on kaetud šokolaadiglasuuri ja pähklipuistega.

Hind: 2.85€

Loe veel

Konjakitoru meenutab kindlasti paljudele nõukogudeaegset eksklusiivsemat restoranimenüüd. Ka tänapäeval peetakse seda toodet kondiitritoodete klassikaks ning selle nostalgilisuse pärast on see ka Saialille sortimendis.

Konjakitoru koonus on tehtud suhkrulisest tainast, millest küpsetatakse tavaliselt veel õhulisi ja krõbedaid pooltooteid. Retsept ise on lihtne. Keeruline on ahjusttulnu vormida soovitud kujuga tooteks, sest jahtudes muutub see kiiresti kõvaks ning kergelt purunevaks.

Seotud tooted

Koogid-keeksid

Napoleoni kook

Napoleoni kook koosneb 7-st kiirlehttaigna kihist. Hõrgu maitse annab Saialille Napoleonile see, et kihtide tainas on tehtud hea eesti võiga.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Rummipall

Saialille rummipallid on tehtud meie võibiskviidi ülejääkidest. Lisatud on šokolaadi, kakaod, hapukoort, kohvi ja rummiessentsi. Veidi ka browni’e ribasid.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Moorapea

Kook koosneb kahest bušee meetodil valmistatud biskviidist, ja vahustatud brändimaitselisest võikreemist. Peal pumat ja valgašokolaadi triibud.

Loe rohkem »