Suvekook

Kook koosneb kahest võibiskviidist, mille vahel on leedrivahu kreem. Leedrivahukreem/mousse/ koosneb lisaks munakollastele, vahukoorest, piimast, leedrisiirupist, suhkrust ja  munalikööri pastast.

Kasutame magususe tasakaalustamiseks kreemi sees värskeid maasikaid. Koogi peal on hapukas želatiinikiht ja värsked maasikad.

Suviselt kerge!

Hind: 3.35€

Loe veel

Mousse on prantusese kondiitriklassika, seda võib eesti keelde tõlkida kui “vaht”. See vaht saadakse kas vahustatud munavalgete või -kollaste segamisel kuuma vedeliku või sulatatud šokolaadi sisse…lisaks muidugi vahukoor ning soovitud muud maitsed.

Seotud tooted

Koogid-keeksid

Laimikook

Kook koosneb kolmest teineteist täiendavast kihist – võibiskviidist, vahukoore ja laimi tarrendvahust. Peal hapukas laimiželee.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Aphrodite kook

Kook on elegantne kaaslane suvepäeva või -õhtusse. Kreeka jogurt naturaalse mango-passioni püreega, karamellišokolaad ja mandlibiskviit loovad selles koogiga kreeka meeleolu.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Mini-Pavlova*

Pavlova on eriline beseelaadne kook, mis väljast krõbe ja seest pehme. Kaunistatud vahukoore ja hooajaliste värskete puuviljadega ja marjadega. Maitsenüanssi lisab passionipüree.

Loe rohkem »