Aphrodite kook

Aphrodite kook on elegantne kaaslane suvepäeva või -õhtusse. Kreeka jogurt naturaalse mango-passioni püreega, kvaliteetne karamellišokolaad ja mandlibiskviit loovad selles koogis kerge kreeka meeleolu.  Kook on kaunistatud dekooršokolaadi tükkidega.

Hind: 4.40€

 

Loe veel

Nii Ameerikas kui ka paljudes Euroopa riikides on kreeka jogurt nr. 1 jogurtikontseptsioon. Kreeka jogurtit võib poeriiulitelt leida kõikvõimalikes maitsevariatsioonides ning pakendiformaadis. Kreeka jogurtit peetaksegi tänu tema kõrgele valgusisaldusele ning ülipuhtale koostisele superfood‘i ehk väetoidu tiitli vääriliseks

Kreeka jogurt ehk strained yogurt (ingl. k.) valmib ajalooliselt SEPAREERIMISMEETODIL ning sisaldab ehtsat kreeka jogurti juuretist. Separeerimine tähendab vadakuvedeliku eraldamist jogurtimassist, mille tulemusena:

  • kulub kreeka jogurti valmistamiseks 2-3 x rohkem piima kui tavalise jogurti jaoks (tegemist on nn kontsentreeritud jogurtiga);
  • sisaldab kreeka jogurt 2 x enam valku kui tavaline jogurt – rohkem piima, rohkem valku :);
  • on kreeka jogurt loomulikult sametise paksu konsistentsiga – naturaalne kreeka jogurt on Clean Label ehk puhta koostisega, sinna ei ole lisatud ühtegi kunstlikku ega looduslikku paksendajat või muid lisaaineid;
  • iseloomustab kreeka jogurtit lumivalge värvus, mis tuleneb piima suuremast osakaalust jogurtimassis;
  • sisaldab kreeka jogurt pisut vähem laktoosi ehk piimasuhkrut kui tavaline jogurt – osa laktoosi eraldub kreeka jogurti tootmise käigus koos vadakuga.

Allikas: https://www.valio.ee/hea-teada/alma-kreeka-jogurt

Aphrodite on üks kaheteistkümnest Olümpose jumalast. Kreeklaste jaoks on Aphrodite nii armastuse, kui ka ilu ja kauniduse jumalanna, kes toetab alati elu nautimist ning tingimusteta armastust.

Seotud tooted

Koogid-keeksid

Laimikook

Kook koosneb kolmest teineteist täiendavast kihist – võibiskviidist, vahukoore ja laimi tarrendvahust. Peal hapukas laimiželee.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Kama-toorjuustu kook

Kook koosneb kolmest teineteist täiendavast kihist – võibiskviidist, kama – vahukoore – toorjuustu tarrendvahust ning mõnusast vaarikatega punasest želeekihist.

Loe rohkem »