Meeste kook

Teeme meeste torti ja kooki aastas ainult ühel nädalal – kui on rahvusvaheline meestepäev. 

Umbes viis aastat tagasi seisid Saialille pirukaleti ees kaks meest, kes arutlesid ebaõigluse üle maailmas. Rahvusvahelisel meestepäeval/19.11/ ei mingit tähelepanu, isegi mitte spetsiaalselt meeste jaoks mõeldud kooki. Saime jutule, ja arutlesime, milline see kook võiks olla. Mehed arvasid, et mitte väga magus, aga siiski tummine, ja kindlasti peaks see veidi alkoholi sisaldama, et koogil vunki oleks. Sai antud lubadus….

Nii ongi tänane meeste kook jõuline ja tugevate maitsetega. Koosneb kolmest mahlakast riivitud õunte ja šokolaadotükkidega brownie kihist, mille vahel on vungiga viskikreem piisakese brandy’ga.  

Peal erineva struktuuriga passioniganach ja mangopüree – nagu ☯️ yin yang teineteist täiendamas…

Hind: 3.85€

Tordi kilo 24€. Klassikaline tort on ümmarguse kujuga. Tordirõngas küpsetatud biskviidiga tordi suurused on kaalude  – 750 gr, 1 kg, 1.5 kg – ümber. 

Soovi korral saab tellida alati ka suurema tordi. Kuna kõik meie tordid valmivad käsitööna, siis ei ole alati võimalik täpselt soovitud kaalu vormistada. Teie tort kaalutakse vahetult enne müüki.

 

Seotud tooted

Koogid-keeksid

Tiramisu kook

Tiramisu kook on inspireeritud Itaalia klassikalisest desserdist – sisaldades mõrudat kohvi- ja magusat mascarpone kreemi.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Tühvlikook

Trühvlikook on tõeline vanakooliklassika – jõuline ja magus. Ilmselgelt sobiv rohkem täiskasvanule koos kange kohviga maiustamiseks.

Loe rohkem »
Koogid-keeksid

Konjakitoru

Suhkrulisest tainast küpsetatud koonuse sees on brändiga maitsestatud võikreem. Laiem koonuse ots on kaetud šokolaadiglasuuri ja pähklipuistega.

Loe rohkem »