Kringli tellimine Tartus

Saialill on klassikaline pagariäri, kus kõik tooted valmivad otse müügisaali kõrval. Kuigi see ei ole Saialille kohvik, vaid pagariäri, saab siin ka kohapel kohvitada, või siis soovitu kaasa haarata. Lisaks oleme mõelnud ka sellele, et kringli tellimine Tartus oleks meie klientidele võimalikult mugav. See tähendab, et teeme koostööd Elektritaksoga, kes vajadusel tellitud kringli Teie soovitud asukohta viib. Kringli tellimine Tartus koos transpordiga algab sõltuvalt tellitud mahust ja asukohast umbes 24 eurost. See sisaldab transpordi kesklinna ja 1kg kringlit. 

Kringlite valik

Meie sortimendist leiab nii soolaseid kui ka magusaid kringleid. Seega peaks meie valikust endale maitsva kringli leidma iga huviline. 

Meie kõige populaarsem kringel on Emma šokolaadikringel, mille peal on streisel ja šokolaadiglasuur. Soovikorral lisab pagar ka rosinad ja pähklid. 

Sofi kringel

Kui sulle meeldib karamelli maitse, siis SInu jaoks on hea valik meie Iirise kringel. Lisaks karamellitäidisele leiab kringli seest riivitud õunad. 

Meie kõige uuem magus kringel on Sofi, millele annab maitse ricotta kohupiim, naturaalne apelsinikoorepasta, kuivatatud aprikoosi ja apelsinikoore tükid. Maitsenüanssi lisab kringlile kardemon. Peal streisel ja karamelliglasuur. 

Soolastest kringlitest leiab meie valikust maitseküllase suitsuliha-paprika kirngli. Täidiseks kuumtöödeldud segu, milles kvaliteetne suitsuliha, paprika, juust, marineeritud kurk ja vahemereürdid. Peal riivjuust ja seesamiseemned

Neile, kes tahavad vältida lihatooteid, on mõeldud meie spinati-fetajuustu kringel. Spinatist ja fetajuustust täidis on kihistatud kringli saiaosa sisse.

Lisaks teeme ka kahe juustu kringlit, mille sees maitserohelisega sulatatud juust ja riivjuust.