Andmekaitsetingimused

Käesolevad Privaatsustingimused seletavad seda, kuidas ning milleks Pööripäev OÜ kogub veebilehel www.saialill.eu erinevaid andmeid.

Isikuandmete töötlemine on igasugune veebilehe kasutaja (edaspidi kasutaja) isikuandmetega tehtav tegevus – andmete kogumine, töötlemine, talletamine, parandamine või kustutamine.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

saialill.eu lehel kogutakse veebilehe külastatavuse statistikat läbi Google Analyticsi. Seda kasutatakse veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks ja efektiivsemaks turundamiseks. Isikuandmeid ei edastada kolmandatele osapooltele.

Küpsised

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kasutaja poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, näiteks Google ja Facebook. Küpsisefailid ei ole arvuti jaoks ohtlikud.

Küpsiseid on kahte tüüpi:

  1. Püsivaid küpsiseid, mis jäävad kasutaja arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks kasutaja kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt kasutaja vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.
  2. Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui kasutaja veebilehelt lahkub või oma veebilehitseja sulgeb. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise jms võimaldamiseks.

Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse, et seda kasutajatele isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Lisaks aitavad küpsised koguda kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada veebilehe toimivust ning annab alusandmed, et viia läbi efektiivne turundustegevus.

Kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Tihtipeale veebilehitsejad lubavad vaikimisi küpsisefailide säilitamist seadmesse. Kasutaja võib oma seadmes küpsiste kasutamise ära keelata või need kustutada, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada. Juhiseid brauserist küpsiste kustutamiseks ja seadistamiseks leiab näiteks siit: Chrome.

Kasutusstatistika kogumiseks kasutab veebisekretär Google Analytics teenust, kogudes andmeid külastatud alalehtede, külastusaja, külastuste arvu, kasutatavate seadmete, sisenemiskanalite ja muu statistika kohta.

Google Analytics võib siiski koguda andmeid kasutajate aktiivsuse kohta ka ilma küpsisefaile kasutamata. Selleks, et Google Analytics ei saaks andmeid kasutada, saab kasutaja paigaldada oma seadmesse Google Analytics’i blokeeriva rakenduse: Google Analyticsist loobumise brauserilaiend.

Kringlite valik

Meie sortimendist leiab nii soolaseid kui ka magusaid kringleid. Seega peaks meie valikust endale maitsva kringli leidma iga huviline. 

Meie kõige populaarsem kringel on Emma šokolaadikringel, mille peal on streisel ja šokolaadiglasuur. Soovikorral saab pagar lisada ka rosinaid. 

Sofi kringel

Kui olete suurem iirise armastaja, siis hea valik on meie Iirise kringel. Lisaks karamellitäidisele leiab kringli seest riivutud õunad. 

Meie kõige uuem magusam kringel on Sofi, millele annab maitse ricotta kohupiim, naturaalne apelsinikoorepasta, kuivatatud aprikoosi ja apelsinikoore tükid. Maitsenüanssi lisab kringlile kardemon. Peal streisel ja karamelliglasuur. 

Soolastest kringlitest leiab meie valikust maitsva suitsuliha-paprika kirngli, milles sees on suitsuliha, paprika, juust, marineeritud kurk ja vahemereürdid. Peal riivjuust ja seesamiseemned

Teine hea valik on meie spinati-fetajuustu kringel, mille sees spinatist ja fetajuustust täidis, mis on kihistatud kringli saiaosa sisse.

Lisaks teeme ka kahe juustu kringlit, mille sees maitserohelisega sulatatud juust ja riivjuust.