Tellimine

Posted on by

KRINGLI tellimused palume esitada vähemalt eelmise päeval kella 12ks. Suitsuliha-paprika kringli tellimust ja soolaste pirukate tellimusi soovime saada vähemalt 2 päeva varem, kuna need sisaldavad eraldi kuumtöödeltud täidiseid. Kringlite tellimiskaalud on 1kg või 1,5kg või 2 kg. On võimalik tellida ka stritslit, mille kaal 500 gr.

Kokkuleppel on võimalik tellida ka laktoosi- või munavaba kringlit. Kuna tegemist on eritellimusega, siis võta võimalikult varakult meiega ühendust!

Soovi korral lisame magusale kringlile juurde rosinaid või pähkleid. Sel puhul lisandub kringli kilohinnale juurde 0.50 eur.

TORDI tellimusi palume esitada võimalikult vara, hiljemalt 3 päeva enne toote kättesaamise soovi. Erikujuliste, suhkrupiltide ja logodega torditellimusi sooviksime teada saada veelgi varem. Saialillest ei saa tellida torte, millel patenteeritud tegelaskujude (N Lotte, Frozen Elsa jt) vm teiste autorite loodud fotodest suhkrupildid. Peame väga oluliseks teiste inimeste poolt loodu kaitset.

Kuidas planeerida kringli või tordi kogust ? – on üks sagedamaid küsimusi. Otsustamise jaoks on vaja teada sööjate arvu (täiskasvanud, lapsed), ürituse iseloomu (kontori kiire kohv kolleegidega, õhtune sünnipäevalaud sõpradega), mida veel plaanite pakkuda (kas magusaks on plaanis ainult kringel/tort või teete ka näiteks kooki jne). Kringli puhul võiks inimese kohta arvestada 100-150 gr, tordi puhul 150-200 gr. Näiteks,kui Teil on kodusel üritusel plaanis pakkuda desserdina ainult sefiiritorti või kringlit 15 inimesele, siis 15*170=2,55. Tort võiks olla 2,5 kg, kui külastajate hulgas on ka lapsi ja pigem 3 kg kui kõik on täiskasvanud ning tahate, et mõni suurem magusasõber saaks ka teie tüki võtta….Kringli puhul 15*120=1,8 kg, siin võiks arvestada 2 kg.
Tellitu eest tasumine toimub sellele järele tulles. Saate maksta sularahas või kaardimaksega. Juriidilised isikud saavad tasuda ka eelnevalt kokkulepitud arve alusel. Tellida on võimalik helistades telefonil 555 34 222, e-kirja teel: saialill@saialill.eu või täites allolev vorm.

Toredate kohtumisteni!

Palun ole allpoololevat vormi täites oma soovi kirjeldamisel võimalikult detailne.

  1. (nõutud väli)
  2. (kehtiv e-posti aadress on nõutud)
  3. (nõutud väli)
  4. (nõutud väli)
  5. (nõutud väli)